O nas

Historia placówki sięga 1992r., kiedy dr Anna Jasiewicz otworzyła przy ul. Sobieskiego 18 w Warszawie niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej pod nazwą Prywatny Instytut Zdrowia i Urody - pierwszą tego typu wielospecjalistyczną placówkę w Warszawie.

Od Grudnia 2021r. Przychodnia otrzymuje nazwę CITYMED "Centrum Zdrowia i Urody".

Prowadzimy dział ogólnomedyczny, chirurgiczny, chirurgii estetycznej, stomatologiczny oraz diagnostyczny. Stale powiększamy i unowocześniamy bazę diagnostyczną.

Zatrudniamy ponad 50 lekarzy różnych specjalności, wielu z tytułem profesora lub docenta. Większość z nich związana jest z klinikami i renomowanymi warszawskimi szpitalami. Zajmujemy się pacjentami w każdej fazie leczenia: począwszy od postawienia diagnozy, poprzez terapię, ewentualny zabieg chirurgiczny do rehabilitacji i fizykoterapii.

buy generic clomid online

Większość lekarzy pracuje u nas od lat, stanowią stały, dobrany zespół. O ich fachowości i trosce o chorego świadczy wciąż rosnąca liczba pacjentów. Z opieki naszej Przychodni korzystają nie tylko mieszkańcy pobliskiego Wilanowa, Ursynowa i Dolnego Mokotowa, lecz także osoby z terenu całej Warszawy, okolicznych miejscowości oraz całej Polski. Leczą się u nas również cudzoziemcy. Recepcja i większość personelu medycznego włada językiem angielskim.

Nie pobieramy opłaty za sporządzenie i wydanie pacjentom kopii dokumentacji medycznej.