Zabiegi fiberolaryngoskopowe

Zabiegi laserowe

Posiadane przez nas endoskopy sztywne i giętkie oraz Nasopharyngospopy pozwalają w sposób bezpieczny i mało inawazyjny na szczegółową diagnostykę laryngospokopową.

 

EndoCOMPACT – mobilna stacja endoskopowa z funkcją stroboskopii do szybkiej diagnostyki endoskopowej

Wieża EndoCOMPACT to połączenie kompaktowych wymiarów, mobilności i znakomitej jakości obrazowania. Modułowa budowa pozwala na szybkie i proste rozbudowanie systemu w zależności od potrzeb. To daje nam możliwość bardzo dobrej oceny i diagnostyki pacjenta laryngologicznego.

csm endocompact wagen dt ee1fc6cddc

 

EndoCompact jest kompaktowym, profesjonalnym systemem do badań videoendoskopowych.

Umożliwia badanie za pomocą optyk sztywnych i giętkich ucha, nosa, nosogardła i krtani. Możliwość podłączenia videoendoskopów pozwala na uzyskanie najwyższej jakości obrazu. Zintegrowane źródło światła współpracuje z endoskopami oraz wspomaga system w badaniu videostroboskopowym.

Pełna automatyzacja funkcji w momencie podnoszenia wybranych endoskopów i elementów sprzętu video oraz  wyzwalanie funkcji programu komputerowego redukuje potrzebę obsługi komputera do mninimum.

Całość zintegrowana z monitorem z wbudowanym komputerem oraz oprogramowaniem pozwala na wykonanie badania, jego archiwizację oraz wydruk raportu dla pacjenta.

 

Mechanizm działania

Endoskop giętki Nasopharyngoskop EF-N, XION

Optyka giętka XION EF-N to podstawowy endoskop, który służy do oceny videoendoskopowej nosa, nosogardła oraz krtani u dorosłych i dzieci.

Duży kąt zagięcia końcówki roboczej oraz silne oświetlenie pola diagnostyki pozwalają na uzyskanie czystego obrazu oraz słuszną ocenę przypadku.

Dodatkowy element pompki szczelności określa poprawność działania optyki oraz jej szczelność po procesach sterylizacji.

 EVNC