Chirurgia szczękowa

Chirurgia szczękowa

Zapraszamy wszystkich pacjentów ze zmianami (nawet bardzo małymi) w jamie ustnej, na języku, na podniebieniu, na wargach, na twarzy i szyi. Zatrudniamy wybitnych specjalistów z tej dziedziny pracujących na co dzień w Centrum Onkologii w Warszawie.

Czytaj więcej: Chirurgia szczękowa

Diagnostyka cyfrowa dzieci

Diagnostyka dzieci

Wykonujemy pełen zakres zdjęć RTG wraz z opisem dla dzieci i niemowląt. Prowadzimy również pediatryczną diagnostykę USG oraz badania echa serca kolorowym dopplerem. Nasi lekarze to wybitni specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Czytaj więcej: Diagnostyka cyfrowa dzieci

Nowy aparat USG

ALOKA Pro Sound Alpha 6

 usg

Logopedia

Logopedia

Zapraszamy pacjentów nie tylko z wadami wymowy, lecz również zaburzeniami chorobowymi (m.in. o podłożu neurologicznym). Opieką logopedyczną powinny być objęte dzieci od pierwszych miesięcy życia, jak również młodzież, osoby dorosłe.

Czytaj więcej: Logopedia

Zabiegi fiberolaryngoskopowe

Zabiegi laserowe

Posiadane przez nas endoskopy sztywne i giętkie oraz Nasopharyngospopy pozwalają w sposób bezpieczny i mało inawazyjny na szczegółową diagnostykę laryngospokopową.

 

Czytaj więcej: Zabiegi fiberolaryngoskopowe

Mikroskopy

 

  • Mikroskop laryngologiczny Optilion Smart Optic Ergo (zdjęcie) ułatwia diagnostykę uszu, nosogardła i krtani

 mik1

 

  • Mikroskop stomatologiczny Optilion Pico Ergo (zdjęcie) umożliwia precyzyjne wykonanie zabiegu stomatologicznego. 

mik2

Diagnostyka cyfrowa

Diagnostyka cyfrowa

Posiadamy najnowocześniejszy, ogólnodiagnostyczny, cyfrowy aparat RTG oraz pantomografię cyfrową. Systemy cyfrowe umożliwiają wykrycie najmniejszych zmian w obrazie RTG, jednocześnie zmniejszając do minimum dawkę napromieniowania.

Czytaj więcej: Diagnostyka cyfrowa